Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

39,00 €

Jarný pozdrav

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Svieža jarná Chutná kytica s veľkonočným nádychom! Najoriginálnejšie veľkonočné vajíčko vytvorené z kúsku čerstvého ananásu v pravej belgickej čokoláde a ananásovo-čokoládové kuriatka a sliepočka. Obsahuje tiež jahody, sladké melóny kantalup a Piel de Sapo, ananásovo-kantalupové kvetinky a jablko v čokoláde. Skvelý tip, ako potešiť blízkych či obchodných partnerov.

Ovocie

  • Ananás
  • Jahody
  • Melón Kantalup
  • Melón Piel de Sapo
  • Jablko v čokoláde
  • Ananás v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Je určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

NOVÉ: Veľkonočný zajac

Milý zajačik výborne doplní každú kyticu počas veľkonočnej sezóny alebo aj mimo nej. Alergény: mlieko, kakao, sójový emulgátor, vanilín.

3,00 €

Balónik mini: Skoré uzdravenie

Pridajte k vitamínom aj odkaz na balóniku "Get Well Soon". Mini fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Rozmer 10 cm.

1,00 €

Mohlo by vás zaujímať