45,00 €

Zamilovaná kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Krásna kytica vytvorená z čestvých jahôd, ananásu, belgickej čokolády a plná nielen lásky, vône a farieb, ale hlavne milých detailov! A slová viac nie sú potrebné...

Čokoládový nápis Ľúbim Ťa na veľkom ananásovom srdiečku v čokoláde v cene! Pripravujeme ho do tejto kytice automaticky, ak si ho neželáte, dajte nám prosím vedieť.

Veľkosť M

 

Ovocie

  • Jahody v čokoláde
  • Ananás v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Farebné srdiečka
  • Farebná čokoládová ryža

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Pre kytice veľkosť M: "Zlatá" nádoba

Nádobu vymeníme za slávnostnú.

1,50 €

Mohlo by vás zaujímať