Powered by Smartsupp

45,00 €

Lahodné srdce

5

(Hodnotila 1 osoba)

Kytica Lahodné srdce nie je veľmi veľká, no ponúka bohatý výber ovocia v rôznych tvaroch. Jahody vedľa sladkých guličiek z melónu kantalup, hrozno, jahody v pravej belgickej čokoláde, mesiačiky z medového melóna, ananásové srdiečka aj kvetinky. Všetky spolu vytvárajú skvostnú kyticu v elegantnej červenej miske.

Čokoládu si môžete vybrať: mliečna, biela, horká alebo mix. V každom prípade iba kvalitná belgická. Vďaka ananásovým srdiečkam sa kytica hodí pri príležitosti výročia či jednoducho keď chcete povedať tie najkrajšie slová: ľúbim Ťa.

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Melón Kantalup
  • Melón Piel de Sapo
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Zuzana Farkašová

5

Absolútna spokojnosť

Kyticu som objednávala vo veľkosti M, bola som prekvapená, aká bola v skutočnosti veľká. Aj cez obal ovocie krásne voňalo, bolo čerstvé a chutné. Obdarovaná osoba bola veľmi milo prekvapená!


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať