35,00 €

Lahodné srdce

5

(Hodnotila 1 osoba)

Kytica Lahodné srdce nie je veľmi veľká, no ponúka bohatý výber ovocia v rôznych tvaroch. Jahody vedľa sladkých guličiek z melónu kantalup, hrozno, jahody v pravej belgickej čokoláde, mesiačiky z medového melóna, ananásové srdiečka aj kvetinky. Všetky spolu vytvárajú skvostnú kyticu v elegantnej červenej miske.

Čokoládu si môžete vybrať: mliečna, biela, horká alebo mix. V každom prípade iba kvalitná belgická. Vďaka ananásovým srdiečkam sa kytica hodí pri príležitosti výročia či jednoducho keď chcete povedať tie najkrajšie slová: ľúbim Ťa.

Zloženie ovocia

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Melón Kantalup
  • Melón Piel de Sapo
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocné kytice sú určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

5

Absolútna spokojnosť

Kyticu som objednávala vo veľkosti M, bola som prekvapená, aká bola v skutočnosti veľká. Aj cez obal ovocie krásne voňalo, bolo čerstvé a chutné. Obdarovaná osoba bola veľmi milo prekvapená!


Obľúbené doplnky k produktu

Smajlík

Smajlík z ananásu a belgickej čokolády vás rozveselí a navyše aj výborne chutí. Smajlík má priemer cca 7 cm.

3,00 €

Balónik: I love you

Balónik s rôznym motívom I love you. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať