Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

89,00 €

Kytica s bublinkami

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Tak to je výzva na oslavu! Fľaša sektu, jahody a veľa ďalšieho skvelého ovocia. Jedinečný je už spôsob aranžovania: uprostred kytice s lahodným ovocím vyniká fľaša obľúbeného alkoholického nápoja, ktorá je zabalená v ochrannej fólii.  Jahody s perlivým sú obľúbená kombinácia, spestrite zážitok ešte aj krásnymi kvetinkami z ananásu a sladkého melóna kantalup, pochuťte si na kiwi, hrozne a melóne gália. Chuť na čokoládu? Samozrejme, pridali sme ju na zopár jahôd. Aktuálne aranžujeme do nádob inej farby.

Ovocie

  • Jahody
  • Ananás
  • Melón Kantalup
  • Melón Gália
  • Kiwi
  • Hrozno

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Mohlo by vás zaujímať