Powered by Smartsupp

od 49,00 €

Jahodové prekvapenie

5

(Hodnotila 1 osoba)

Ovocná kytica Jahodové prekvapenie je vytvorená z jahôd, ananásu, zo sladkého kantalupu a tmavého hrozna. Plná ovocia, ktoré má každý najradšej! Rozkvitli na nej krásne kvetinky, preto ju radi venujete pri akejkoľvek výnimočnej príležitosti každému, kto miluje jahody a ananás. Niekoľko jahôd je namočených v čokoláde. 

Ovocie

  • Jahody
  • Jahody v čokoláde
  • Ananás
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

Alergény

  • Čokoláda obsahuje kakao, sójový emulgátor, vanilín, mlieko (v mliečnej a bielej čokoláde). Produkt ďalej obsahuje ovocie podľa popisu. Alergény je možné vynechať.

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka).

Markovaandrea

5

Odporucam

S jahodovou kytickou sme boli velmi spokojni, odporucam velmi :-) doplnili sme s cokoladovymi cislami k 85-tym narodeninam a vsetci hostia aj oslavenkyna boli nadseni. Urcite odporucam :-)


Obľúbené doplnky k produktu

Extra čokoláda

Obohaťte kyticu čokoládou navyše (približne na 5 jahodách, podľa ich veľkosti). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

2,90 €

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu). Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať