Powered by Smartsupp

Donáška na adresu

Aké sú možnosti donášky?

Kuriér Chutné kytice® pre doručenie v Bratislave a okolí
Pre doručenie v Bratislave a okolí môžete využiť našu vlastnú donáškovú službu Chutné kytice®, ktorú prevádzkujeme 6 dní v týždni. V pracovné dni doručujeme v čase od 9:00 do 18:00 (posledný interval 15:00 - 18:00), v sobotu od 9:00 do 15:00 (posledné jazdy počas 12:00 - 15:00), okrem sviatkov. V ponuke sa vždy zobrazujú aktuálne dostupné termíny. Spravidla je potrebné objednať v pracovné dni do 16:00 a v sobotu do 12:00, ak si prajete doručiť ešte v ten istý deň.

Bonboniéry po celom Slovensku so službou Kuriér Slovensko
Ovocné bonboniéry, čokolády a doplnky je možné doručiť po Slovensku so službou Kuriér - Slovensko, ktorú zabezpečuje partnerská kuriérska spoločnosť. Doručenie týmto spôsobom je možné vždy na ďalší pracovný deň od utorka do piatku. Vo sviatky a dni nasledujúce po sviatku nie je možné doručenie po Slovensku. Pri tomto spôsobe doručenia spravidla nie je možné vyberať si čas doručenia, garantovaný je len dátum doručenia za predpokladu dostupnosti adresáta.

Doručenie ovocných kytíc po celom Slovensku na adresu
Ovocné kytice po Slovensku zatiaľ žiaľ nie je možné doručiť vzhľadom na to, že by sme nevedeli garantovať kvalitu produktu po dodaní pri dostupných spôsoboch doručenia. V prípade záujmu o veľkú objednávku na svadbu, oslavu alebo firemnú akciu je možné doručenie kuriérom Chutné kytice® aj ďalej ako do okolia Bratislavy, informujte sa prosím na individuálne podmienky doručenia.

Aké sú výhody doručenia kuriérom Chutné kytice®?

Donáška v Bratislave možná spravidla už o niekoľko hodín
Donáškovou službou Chutné kytice® zabezpečujeme doručovanie všetkých produktov (vrátane ovocných kytíc) 6dní v týždni Bratislave a blízkom okolí. Výhodou je flexibilita (doručenie v Bratislave v závislosti od konkrétnej situácie zväčša už o 3 hodiny od objednávky, s výnimkou top sviatkov a najatraktívnejších termínov - zvyčajne ide o dopoludňajšie termíny), možnosť výberu časového intervalu pre doručenie a podľa možností aj doručenie na užší časový interval.

Profesionálna úroveň doručenia
Kuriéri donáškovej služby Chutné kytice® vám poskytnú komplexné informácie o našich produktov a sú pravidelne školení, aby doručenie prebehlo na profesionálnej úrovni a bolo príjemným zážitkom pre zákazníka, alebo obdarovanú osobu.

Doručujeme chladiacimi vozmi
Ako prvá donášková služba plne zabezpečujeme doručovanie špeciálnymi chladiarenskými (a mraziarenskými) vozidlami, aby sa naše produkty dostali k vám vždy čerstvé a príjemne osviežujúce.

Ako prebieha doručenie darčeka inej osobe?
Väčšina našich zákazníkov posiela naše produkty ako darčeky pre svojich blízkych k rôznym príležitostiam. Aby sme kyticu alebo bonboniéru vedeli doručiť ako darček inej osobe, nevyhnutné je poskytnúť mobilný kontakt na adresáta. Celé doručenie prebieha na profesionálnej a diskrétnej úrovni, aby sa zachoval príjemný moment prekvapenia. Adresátov diskrétne kontaktujeme v záujme úspešného doručenia zásielky vo zvolenom čase, pretože preferujeme odovzdanie do vlastných rúk. Opakované pokusy o doručenie sú spoplatnené.

Doručenie darčeka inej osobe je anonymné
Odporúčame priložiť ku kyticu alebo bonboniére venovanie, ktoré bezplatne vytlačíme na peknú ozdobenú kartu. Identitu objednávateľa zásadne neprezrádzame adresátovi v prípade, že nám nedal na to objednávateľ explicitný súhlas, ani sa údaj o nej nikde na zásielke neuvádza.

Aké sú podmienky doručenia kuriérom Chutné kytice®?

Doručenie v Bratislave
Možnosť využiť donáškovú službu Chutné kytice® je len pre Bratislavu a blízke okolie. Doručenie donáškou službou Chutné kytice® je spoplatnené. Bratislava je rozdelená do dvoch zón. V zóne 2 sú mestské časti Čunovo, Devín, Devínska Nová Ves, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, v zóne 1 sú všetky ostatné. V zóne 1 je možné doručenie objednávok v minimálnej hodnote 15 € a do zóny 2 v hodnote minimálne 30 €. V Bratislave zóne 1 stojí doručenie 5,90 €, Bratislave zóne 2 stojí 7,90 €, pri objednávkach v hodnote tovaru od 100 € je v rámci zóny 1 v Bratislave v cene.

Doručenie v okolí Bratislavy a ďalej
Pre každé mesto alebo obec je stanovený minimálny limit na objednávku aj poplatok za doručenie, najčastejšie lokality nájdete v bode 5. Obchodných podmienok. Pri objednávke v e-shope sa poplatok za doručenie automaticky vypočíta po zadaní adresy doručenia, alebo ho zistíte telefonicky na našej zákazníckej linke. Poplatok sa za doručenie do obcí v okolitých okresoch je od 8€ a viac v závislosti od lokality.  Ak sa zaujímate o lokalitu, ktorá sa v zozname nenachádza, kontaktujte nás prosím.

Ako prebieha doručenie so službou Kuriér Slovensko?

Akým spôsobom je balená bonboniéra určená na doručenie po Slovensku?
Kuriér vám doručí bonboniéru ak je to potrebné v špeciálnom ochrannom boxe, ktorý je návratný. V prítomnosti kuriéra otvoríte tento obal a vyberiete z neho objednané produkty. Balenie bonboniéry zabezpečí doručenie v čerstvom a chladenom stave bez ohľadu na teplotné podmienky. Po prevzatí bonboniéry ju odporúčame ihneď uschovať v chlade, ak ju neplánujete hneď skonzumovať.

Doručenie na vašu adresu
Ak doručujeme priamo vám na adresu, budete spravidla notifikovaný SMS správou od kuriérskej služby v deň doručenia, následne budete telefonicky kontaktovaný kuriérom za účelom potvrdenia Vašej dostupnosti na uvedenej adrese.

Doručenie inej osobe ako darček
Ak chcete poslať bonboniéru ako darček, je potrebné avizovať obdarovanej osobe zásielku najlepšie deň vopred, a tým sa vyhnúť prípadným problémom pri doručení - napríklad adresát odmietne prevziať zásielku, alebo sa nenachádza na adrese alebo nie je dostupný na telefóne. V takýchto prípadoch doručenie neprebehne a objednávka prepadá, keďže doručenie už nie je možné na ďalší deň z hľadiska čerstvosti produktu, pričom darček musíme stiahnuť.

Ako odosielateľ zásielky vystupuje naša spoločnosť Frutia, s.r.o.

Čas doručenia nie je možné zvoliť
Pri doručovaní zásielok po Slovensku kuriérskymi spoločnosťami nie je možné vyberať si čas doručenia, ktoré môže prebehnúť kedykoľvek v čase od 08:00 do 18:00. Garantujeme doručenie vo vybraný dátum za predpokladu, že adresát je dostupný na telefóne a na adrese alebo v jej blízkosti v priebehu dňa. Vo vybraných veľkých mestách je možné za príplatok garantované doručenie do 10:00 alebo do 12:00. Informujte sa prosím na možnosti na zákazníckej linke.

Aké sú podmienky doručenia so službou kuriér Slovensko?

Aké produkty doručujeme po celom Slovensku?
So službou Kuriér - Slovensko je možné doručiť na adresu po celom Slovensku len bonboniéry s označením Celé Slovensko. Ovocné kytice či vrecká žiaľ nie je možné doručiť týmto spôsobom. Doručenie do všetkých obcí je možné len v pracovné dni od utorka do piatku, okrem sviatkov a dní nasledujúcich po sviatku.

Aký je poplatok za doručenie a kedy treba objednať?
Cena za doručenie je 10 € pri čerstvých produktoch a 6€ pri trvanlivých produktoch. Doručenie v rámci Slovenska partnerským kuriérom je možné objednať len na ďalší pracovný deň, pričom takáto objednávka musí byť zadaná a zaplatená najneskôr do 14:00, aby bola bonboniéra doručená na ďalší deň. Takisto storno takejto objednávky je možné najneskôr deň vopred do 12:00. Neplatí v prípade skôr naplnených kapacít. Objednať je možné až 2 mesiace vopred, ak chcete mať istý dátum dodania.

Je možné poslať spolu s bonboniérou po celom Slovensku aj doplnky?
Samozrejme, luxusnú bonboniéru z čerstvého ovocia v čokoláde môžete doplniť aj pekným balónikom, plyšovým medvedíkom, prípadne inými doplnkami. Čokoládový dip ako doplnok k bonboniére nie je možný. V prípade objednávky dipu bude nahradený iným doplnkom, ktorý je možné pridať, v prípade dostupnosti objednávateľa budeme zámenu konzultovať.


Návrat na často kladené otázky