Ako môžem zaplatiť?

  Ako prebieha platba pri nákupe v e-shope

Cez internet banking Tatra banky, VÚB a Slovenskej sporiteľne
Pri objednávke cez e-shop môžete zaplatiť pohodlne cez internet banking VÚB, Slovenskej sporiteľne a Tatra banky. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku Vašej banky, kde sa prihlásite do internet bankingu a potvrdíte pred vyplnenú platbu.

Platobnou kartou v e-shope
V e-shope je možné zaplatiť aj platobnou kartou Visa, Mastercard, Maestro, American Express a Diners' Club International. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku platobnej brány eCard, ktorá je prevádzkovaná VÚB bankou.

Bankovým prevodom
Ak nemáte účet v Tatra banke, Slovenská sporiteľni alebo VÚB a nemáte ani možnosť platby kartou, vyberte si spôsob platby Prevodom. Objednávku ukončíte a na e-mail Vám príde faktúra, ktorú môžete uhradiť bankovým prevodom, alebo osobne vkladom na pobočke uvedených bánk. Pri prevode z inej banky budú prostriedky pripísané až na ďalší pracovný deň, akceptujeme však platné potvrdenie o spracovaní, alebo zúčtovaní platby.

VÚB:               SK89 0200 0000 0029 4974 8751
Tatra banka: SK49 1100 0000 0029 2586 7852
SLSP:              SK90 0900 0000 0050 2371 7138

Hotovosť pri prevzatí
Možná je tiež platba v hotovosti pri doručení kuriérom v prípade, že si objednáte svoju Chutnú kyticu a bonboniéru s ovocím v čokoláde, ktorú doručíme priamo k vám. V obchode je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.   Platba pri objednávke telefonicky alebo v obchode

V hotovosti pri doručení kuriérom
Možná je tiež platba v hotovosti pri doručení v prípade, že si objednáte svoju Chutnú kyticu a bonboniéru s ovocím v čokoláde, ktorú doručíme priamo vám. Ak si želáte kyticu či bonboniéru niekomu poslať ako darček, nie je možná platba v hotovosti.

V hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere v obchode
V obchode je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.

Bankovým prevodom

Pri telefonickej objednávke je možná  aj platba vopred bankovým prevodom, ktorá je nutná v prípade doručenia darčeka inej osobe. Objednávku zaplatíte vopred bankovým prevodom na základe faktúry, ktorú vám zašleme do e-mailu spolu s potvrdením objednávky.

Darčeky iným osobám doručujeme po zaplatení

Darčeky doručované iným osobám musia byť zaplatené vopred a to pripísaním prostriedkov na náš účet alebo zaslaním potvrdenia o zúčtovaní alebo spracovaní platby na náš e-mail, v prípade ak máte inú banku a objednávka je na ten istý deň. Faktúru k darčekom neprikladáme, dostanete ju len e-mailom.

Platba darčekovými poukážkami

Za produkty značky Chutné kytice je možné zaplatiť aj darčekovými poukážkami Ticket Compliments, VAŠA Slovensko, DOXX a CADHOC. Platba darčekovými poukážkami je možná v obchode Chutné kytice, ako aj pri donáške kuriérom. Pri objednávke v e-shope je potrebné si vybrať spôsob platby v hotovosti. Pri platbe je možné platiť klasickými papierovými , ako aj elektronickými poukážkami Ticket Compliments. Vždy však treba platbu poukážkami nahlásiť vopred, už počas objednávky. Uveďte prosím takisto presnú sumu, ktorú uhradíte týmito darčekovými poukážkami.