Ako môžem zaplatiť?

  Ako prebieha platba pri nákupe v e-shope

Cez internet banking Tatra banky, VÚB a Slovenskej sporiteľne
Pri objednávke cez e-shop môžete zaplatiť pohodlne cez internet banking VÚB, Slovenskej sporiteľne a Tatra banky. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku Vašej banky, kde sa prihlásite do internet bankingu a potvrdíte pred vyplnenú platbu.

Platobnou kartou v e-shope
V e-shope je možné zaplatiť aj platobnou kartou Visa, Mastercard, Maestro, American Express a Diners' Club International. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku platobnej brány eCard, ktorá je prevádzkovaná VÚB bankou.

Bankovým prevodom
Ak nemáte účet v Tatra banke, Slovenská sporiteľni alebo VÚB a nemáte ani možnosť platby kartou, vyberte si spôsob platby Prevodom. Objednávku ukončíte a na e-mail Vám príde faktúra, ktorú môžete uhradiť bankovým prevodom, alebo osobne vkladom na pobočke uvedených bánk. Pri prevode z inej banky budú prostriedky pripísané až na ďalší pracovný deň, akceptujeme však platné potvrdenie o spracovaní, alebo zúčtovaní platby.

VÚB: SK89 0200 0000 0029 4974 8751
Tatra banka: SK49 1100 0000 0029 2586 7852
SLSP: SK90 0900 0000 0050 2371 7138

Hotovosť pri prevzatí (pre nákup do 100 €)
Možná je tiež platba v hotovosti pri doručení kuriérom v prípade, že si objednáte svoju Chutnú kyticu a bonboniéru s ovocím v čokoláde, ktorú doručíme priamo k vám. V obchode je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro. Platba pri prevzatí nie je možná pri spôsobe doručenia Kuriér Slovensko.
SporoPayVÚB ePlatbyTatraPayVÚB eCard


  Platba pri objednávke telefonicky alebo v obchode

V hotovosti pri doručení kuriérom (pre nákup do 100 €)
Možná je tiež platba v hotovosti pri doručení v prípade, že si objednáte svoju Chutnú kyticu a bonboniéru s ovocím v čokoláde, ktorú doručíme priamo vám. Ak si želáte kyticu či bonboniéru niekomu poslať ako darček, nie je možná platba v hotovosti.

V hotovosti alebo platobnou kartou pri osobnom odbere v obchode (pre nákup do 100 €)
V obchode je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.

Bankovým prevodom

Pri telefonickej objednávke je možná  aj platba vopred bankovým prevodom, ktorá je nutná v prípade doručenia darčeka inej osobe. Objednávku zaplatíte vopred bankovým prevodom na základe faktúry, ktorú vám zašleme do e-mailu spolu s potvrdením objednávky.

Darčeky iným osobám doručujeme po zaplatení

Darčeky doručované iným osobám musia byť zaplatené vopred a to pripísaním prostriedkov na náš účet alebo zaslaním potvrdenia o zúčtovaní alebo spracovaní platby na náš e-mail, v prípade ak máte inú banku a objednávka je na ten istý deň. Faktúru k darčekom neprikladáme, dostanete ju len e-mailom.

Platba darčekovými poukážkami

Za produkty značky Chutné kytice je možné zaplatiť aj darčekovými poukážkami Ticket Compliments, VAŠA Slovensko, DOXX a CADHOC. Platba darčekovými poukážkami je možná v obchode Chutné kytice, ako aj pri donáške kuriérom. Pri objednávke v e-shope je potrebné si vybrať spôsob platby v hotovosti. Pri platbe je možné platiť klasickými papierovými , ako aj elektronickými poukážkami Ticket Compliments. Vždy však treba platbu poukážkami nahlásiť vopred, už počas objednávky. Uveďte prosím takisto presnú sumu, ktorú uhradíte týmito darčekovými poukážkami.

CADHOCDOXX

VAŠA SlovenskoTicket Compliments


Návrat na často kladené otázky