Powered by Smartsupp

Ako môžem zaplatiť?

  Ako prebieha platba pri nákupe v e-shope

Cez internet banking Tatra banky, VÚB a Slovenskej sporiteľne
Pri objednávke cez e-shop môžete zaplatiť pohodlne cez internet banking VÚB, Slovenskej sporiteľne a Tatra banky. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku Vašej banky, kde sa prihlásite do internet bankingu a potvrdíte pred vyplnenú platbu.

Platobnou kartou v e-shope
V e-shope je možné zaplatiť aj platobnou kartou Visa, Mastercard, Maestro, American Express a Diners' Club International. Po zahájení platby budete presmerovaný na stránku platobnej brány eCard, ktorá je prevádzkovaná VÚB bankou.

Bankovým prevodom
Ak nemáte účet v Tatra banke, Slovenská sporiteľni alebo VÚB a nemáte ani možnosť platby kartou, vyberte si spôsob platby Prevodom. Objednávku ukončíte a na e-mail Vám príde faktúra, ktorú môžete uhradiť bankovým prevodom, alebo osobne vkladom na pobočke uvedených bánk. Pri prevode z inej banky budú prostriedky pripísané až na ďalší pracovný deň, akceptujeme však platné potvrdenie o spracovaní, alebo zúčtovaní platby.

VÚB: SK89 0200 0000 0029 4974 8751
Tatra banka: SK49 1100 0000 0029 2586 7852
SLSP: SK90 0900 0000 0050 2371 7138

Pri prevzatí
Poplatok za službu je 1,90 €. Platba pri prevzatí v obchode je možná len pre objednávky v hodnote do 100€. Platba pri prevzatí nie je možná pri spôsobe doručenia Kuriér Slovensko. V obchode je možné platiť v hotovosti a platobnou kartou, kuriérovi Chutné kytice len v hotovosti. V prípade nových zákazníkov alebo zákazníkov, ktorí v minulosti nevyzdvihli záväzne objednaný tovar, si prevádzkovateľ vyhradzuje právo žiadať platbu vopred pred dodaním.
SporoPayVÚB ePlatbyTatraPayVÚB eCard


  Platba pri objednávke telefonicky alebo v obchode


Bankovým prevodom
Pri telefonickej objednávke je možná platba vopred bankovým prevodom na základe potvrdenia objednávky, ktoré vám zašleme do e-mailu spolu s potvrdením objednávky.

V hotovosti alebo platobnou kartou vopred v obchode
V obchode je možné platiť v hotovosti, alebo platobnou kartou Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro. Objednávku nad 100 € je potrebné zaplatiť vopred pred vybavením, nie je možná platba za objednávku pri prevzatí.


Platba pri nákupe v obchode bez objednávky

Produkty pripravované na voľný predaj v obchode môže byť zaplatené v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovými poukážkami v obchode aj pri prevzatí.

Platba darčekovými poukážkami

Za produkty značky Chutné kytice je možné zaplatiť aj darčekovými poukážkami Ticket Compliments, VAŠA Slovensko, DOXX a CADHOC. Platba darčekovými poukážkami za objednávku je možná vopred v obchode Chutné kytice, platba za tovar na voľný predaj je možná aj pri prevzatí. Pri platbe je možné platiť klasickými papierovými, ako aj elektronickými poukážkami Ticket Compliments. Ak si prajete doručenie kuriérom s platbou elektronickou poukážkou, zvoľte si prosím v e-shope spôsob platby prevodom a kód elektronickej poukážky uveďte do doplňujúcej poznámky.
-
CADHOCDOXX

VAŠA SlovenskoTicket Compliments


Návrat na často kladené otázky