Powered by Smartsupp

59,00 €

Bombshell by Gabriela Giotto Jahodový sen

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Nová krásna limitka v ponuke:

Dve úspešné slovenské značky: obľúbená darčeková donáška Chutné kytice a módna značka Gabriela Giotto Fashion oslavujú 11. výročie svojho pôsobenia.

Ako poďakovanie Vesmíru a prekvapenie pre svojich fanúšikov a klientov sme pripravili nový kreatívny a chutný produkt: Čokoládovo ovocnú bombshell a la Gabriela Giotto.

Príjemne zamestná všetky vaše zmysly a nežne rozvibruje vaše chuťové kanáliky. Po zjedeni kytice vám zostane elegantný kvetináč s originálnym dizajnom by Gabriela Giotto.

Oslávte spolu s nami naše narodeniny a dozjedenia priatelia!

Ovocie

  • Jahody a ananás v belgickej čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda a cukrárske zdobenie

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na priamu konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu ideálne do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, pri voľbe: mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), pšeničný / modifikovaný škrob,

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Prosecco Mionetto 0,2 l

Prosecco z oblasti Treviso, objem 0,2 l. UPOZORNENIE: Len pre osoby od 18 rokov.

4,90 €

Mohlo by vás zaujímať