Svieže novinky v svadobných dekoráciách

Chutné kytice® na stoloch sú veľmi pôsobivé

Výnimočnosť, elegancia, sviežosť, originalita, symboly lásky – to sú všetko atribúty modernej a vydarenej svadby.  A ponuka slovenskej značky Chutné kytice® každý jeden z nich spĺňa.

Naše ovocné kytice, bonboniéry a catering vám pomôžu vytvoriť z vašej svadby jedinečnú oslavu lásky a udalosť, na ktorú hostia nezabudnú. Skúsenosti zo svadobnými objednávkami od roku 2012 sú zárukou, že kytice aj ovocie v čokoláde od nás budú zodpovedať vašim najvyšším nárokom.

Pre zákazníkov, ktorí plánujú svadby, ponúka značka Chutné kytice® aj niečo navyše.  Vašim predstavám prispôsobíme katalógové kytice, farbu nádob a radi doplníme svadobne ladené detaily, ktoré dokonale zapadnú do Vašej výzdoby a poskytnúť vám i vašim hosťom mimoriadny estetický a chuťový zážitok.


Skutočne originálna výzdoba

Ku každej svadobnej hostine patrí výzdoba stolov. Túžite po niečom originálnom a praktickom? Zvoľte si namiesto tradičnej kvetinovej výzdoby ovocné kytice.

Podarí sa vám tak nielen zaujať hostí nápaditou dekoráciou doslova na zjedenie. Ovocné kytice na stoloch krásne prežiaria svadobnú sálu. A navyše spájajú príjemné s užitočným. Každý bude mať na dosah ruky ľahké občerstvenie, stačí natiahnuť ruku!

Chutné kytice® sa už stali hitom svadieb na Slovensku. Oprávnene:  sú totiž krásnou dekoráciou a chutným občerstvením v jednom. Priťahujú pozornosť hostí a potešia všetkých, ktorí sú chcú pochutiť na niečom ľahkom, no výnimočnom. Preto by nemali chýbať ani na vašej svadbe.


Galéria svadobných fotografií

Chutná svadobná dekorácia
Štýlové očíslovanie stolov
Párty kytica v svadobnej úprave
Farba nádoby ladená s výzdobou
Ovocné kytice nadchnú hostí
Mladomanželský stôl
Kytice na svadobných stoloch
Krásna dekorácia, ktorá chutí