Platobné možnosti

Chutné kytice si môžete objednať najmä prostredníctvom elektronickej objednávky s platbou cez internet banking VÚB, Slovenskej sporiteľne, Tatra banky, alebo platobnou kartou. Samotné platby sú realizované vždy maximálne bezpečným spôsobom na stránke banky cez kryptované pripojenie, pričom všetky údaje potrebné pre autentifikáciu klienta alebo platobnej karty sú zadávané priamo na stránke banky.

V prípade, ak Vám nevyhovuje ani jedna z ponúkaných platobných možností nižšie, môžete objednávku uhradiť aj v hotovosti pri doručení kuriérom, osobnom odbere, alebo tiež vopred bankovým prevodom na jeden z našich účtov v Tatra banke, Slovenskej sporiteľni alebo VÚB.

Bankové spojenie:
Tatra banka:  SK49 1100 0000 0029 2586 7852
VÚB: SK89 0200 0000 0029 4974 8751
Slovenská sporiteľňa: SK90 0900 0000 0050 2371 7138

Možnosti elektronickej platby

Platobnou kartou (VÚB eCard)
Platobné alebo kreditné karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club International. Platby sú zabezpečované cez službu eCard od VÚB banky, obchod Chutné kytice neprichádza do styku s údajmi o platobnej karte alebo s vašimi autentifikačnými údajmi.

Tatra Pay
Tatra Pay umožňuje platby cez internet banking pre klientov Tatra banky. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.

VÚB ePlatby
VÚB ePlatby umožňuje platby cez internet banking pre klientov VÚB banky. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na stránku VÚB banky, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.

SporoPay
SporoPay umožňuje platby cez internet banking pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po potvrdení objednávky budete presmerovaný na stránku Slovenskej sporiteľne, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.


Platba darčekovými poukážkami

Za produkty značky Chutné kytice je možné zaplatiť aj darčekovými poukážkami Ticket Compliments, VAŠA Slovensko, DOXX a CADHOC. Platba darčekovými poukážkami je možná v obchode Chutné kytice, ako aj pri donáške kuriérom. Pri objednávke v e-shope je potrebné si vybrať spôsob platby v hotovosti. Pri platbe je možné platiť klasickými papierovými , ako aj elektronickými poukážkami Ticket Compliments. Vždy však treba platbu poukážkami nahlásiť vopred, už počas objednávky. Uveďte prosím takisto presnú sumu, ktorú uhradíte týmito darčekovými poukážkami.