od 45,00 €

Zlatá kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Exkluzívna novinka z našej Zlatej kolekcie. Jahody v čokoláde môžu byť ešte výnimočnejšie, ak sú "zlaté". Rôzne štýly zdobenia spolu s najlepšími čerstvými jahodami, kvalitnou belgickou čokoládou a efektným aranžovaním v kontrastnej nádobe tvoria spolu naozajstný klenot. Tento darček bude jednoducho zásah nie do čierneho, ale do zlatého!

Zloženie ovocia

  • Jahody v čokoláde

Čokoláda a zdobenie

  • Zlatá potravinárska farba
  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Nemo

Balónik s motívom rybky Nemo, na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Ovocné čísla

Veľmi obľúbené spestrenie darčeku k narodeninám či výročiu. Cena za 2 číslice z ananásu. Veľkosť: 6 až 7,5 cm na výšku (podľa produktu)

1,00 €

Mohlo by vás zaujímať