8,90 €

Srdiečko s guličkami

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Romantický sladký darček, ktorý si môže obdarovaný vychutnávať naozaj dlho. Priehľadné srdiečko ozdobené červenou stuhou obsahuje trvanlivé bonbóny vo forme guličiek. Vytvorené sú z belgickej čokolády, sušeného ovocia, kávovej, nugátovej, karamelovej plnky alebo plnky s príchuťou šampanského a vaječného likéru.

Hmotnosť: približne 90 gramov, 6-7 ks (podľa plnky a posýpky)

Celé Slovensko

Ovocie

  • Sušené ovocie

Čokoláda a zdobenie

  • Plnky podľa ponuky
  • Pestrý výber posypov
  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Kuriér Chutné kytice v Bratislave doručuje objednávky v hodnote minimálne 19 € (okrem okrajových častí, kde je potrebné objednať aspoň za 40 €).

Trvanlivosť: 2-3 mesiace od dátumu výroby. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 70,4 %  (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy, môže obsahovať šupky z lieskových orechov), čokoládové vločky (mliečne, horké, kávové), pražené kakaové zrná, strúhaný kokos, škoricový cukor, pšeničný škrob.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Domáci jahodovo-ananásový džem

350 g džemu. Na 100 gramov džemu používame 130 gramov jahôd a ananásu, 30 gramov cukru a citrónovú šťavu. Preto chutí tak vynikajúco a preto je výnimočnou delikatesou, vhodnou aj ako darček: či už pre zákazníkov vašej firmy alebo pre vašich blízkych.

5,90 €

Hubert L'ORIGINAL - 0,75 l

Hubert l'original, brut alebo demisec, 0,75 l. Prosecco z oblasti Treviso, objem 0,2 l. UPOZORNENIE: Len pre osoby od 18 rokov.

9,90 €

Mohlo by vás zaujímať