Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

59,00 €

Ľadová kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Vyzerá ľadovo, ale je maximálne chutná a svieža! Jednu z noviniek zimnej sezóny 2017 tvoríme z jahôd, ktoré máme celoročne v najlepšej kvalite, jablka a ananásu.

„Ľadové“ jahody sú vytvorené z postriebrenej bielej belgickej čokolády, zasnežené jahody sú z bielej čokolády a strúhaného kokosu. Jablko odrody Granny Smith je takisto nazdobené bielou čokoládou a kokosom a ananásové detaily v podobe vločiek a ananásu zase postriebrenou bielou čokoládou a čokoládovým zdobením. Čokoládu sme použili bielu, môžete si ale vybrať aj iné druhy.

Kytica pôsobí naozaj lákavo a neodolateľne s niekoľkými čistými, krásne červenými jahodami. Kvetináč so stromčekom bol v limitovanej ponuke, aktuálne aranžujeme do iných nadôb so sezónnym motívom (biele s hviezdou).

Novinka

Zloženie ovocia

  • Jahody
  • Jablko Granny Smith
  • Ananás

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Strúhaný kokos
  • Strieborná potravinárska farba

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

V Chutných kyticiach máme to najlepšie čerstvé ovocie počas celého roka, navyše používame pravú belgickú čokoládu!

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Čokoládové čísla

Urobte kyticu originálnou! Ideálne k narodeninám či výročiam. Cena za 2 číslice z ananásu v čokoláde. Veľkosť: 6-7,5 cm na výšku (podľa produktu).

2,00 €

Balónik: Mickey Mouse

Obľúbený Mickey Mouse vyčaruje úsmev na detskej tváričke. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať