55,00 €

59,00 €

Ľadová kytica

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Vyzerá ľadovo, ale je maximálne chutná a svieža! Je totiž z jahôd, ktoré máme celoročne v najlepšej kvalite, jablka a ananásu.

„Ľadové“ jahody sú vytvorené z postriebrenej bielej belgickej čokolády, zasnežené jahody sú z bielej čokolády a strúhaného kokosu. Jablko odrody Granny Smith je takisto nazdobené bielou čokoládou a kokosom a ananásové detaily v podobe vločiek a ananásu zase postriebrenou bielou čokoládou a čokoládovým zdobením. Čokoládu sme použili bielu, môžete si ale vybrať aj iné druhy.

Kytica pôsobí naozaj lákavo a neodolateľne s niekoľkými čistými, krásne červenými jahodami. Kvetináč so stromčekom bol v limitovanej ponuke, aktuálne aranžujeme do iných nadôb so sezónnym motívom (biele s hviezdou).

Aktuálne v akcii: zľava 4 €

Akcia

Ovocie

  • Jahody
  • Jablko Granny Smith
  • Ananás

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda
  • Strúhaný kokos
  • Strieborná potravinárska farba

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté, pripravené a určené na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. So špajľami manipulujte opatrne. Ľadový šalát v nádobe nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 70% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, horká: môže obsahovať stopy mlieka), kokos.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Extra zlatá čokoláda

Dve jahody  alebo iné ovocie vo zvolenom produkte namočíme do čokolády a ozdobíme zlatou potravinárskou farbou. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,00 €

Čokoládový nápis

Na ovocie v čokoláde (štandardne srdiečko z ananásu) napíšeme meno vašej lásky či obdarovaného, alebo akýkoľvek iný text. Alergény: kakao, mlieko, sójový emulgátor, vanilín.

3,90 €

Mohlo by vás zaujímať