UPOZORNENIE

Počet zobrazení: 128

na podvodnú pracovnú ponuku zasielanú pod našim obchodným menom Frutia, s.r.o.

V posledných dňoch nás viacero ľudí kontaktovalo ohľadom podvodnej ponuky "práce na doma", ktorú zverejnila na sociálnej sieti neznáma osoba vystupujúca pod našim obchodným menom Frutia, s.r.o. a menom našej spolumajiteľky Jany Bednárovej. Táto osoba zasiela záujemcom o prácu e-mailom z adresy pvianocna@gmail.com podvodnú ponuku práce (skladanie vianočných balíčkov s ovocnými čajmi), v ktorej žiada vopred uhradiť 20€ na britský bankový účet. Ak by ste náhodou aj ďalší natrafili na takúto "ponuku práce", informujte nás prosím, ohlásime to na políciu ako pokus o podvod a zneužitie nášho obchodného mena. V žiadnom prípade neposielajte vopred peniaze.

Naša spoločnosť Frutia, s.r.o., ktorá pod značkou Chutné kytice® vyrába produkty z ovocia a čokolády, neponúka žiadnu prácu na doma, pracovné ponuky nikdy nezverejňujeme takýmto pokútnym spôsobom a nikdy nežiadame peniaze vopred od záujemcov o prácu.

Ľuboš Bednár
Chutné kytice®

Podvod

Dobrý deň,
taktiež som dnes videla a reagovala na túto ponuku práce. Prišiel mi veľmi dlhý mail s podrobným opisom čo treba robiť.

Podvodná pracovná ponuka

Dobrý deň, dnes som videla uverejnenú podvodnú ponuku na skladanie vianočných balíčkov. Uverejnená bola osobu: Julia Kečkéšová v skupine Prenájom, podnájom a ubytovanie Nitra. Taktiež zaslali mail s informáciou o platbe 20€ na účet do Anglicka.