0 ks / 0 EUR
neprihlásený

Prinášame originálne ovocné zážitky

Spoločnosť Frutia, s.r.o., vznikla v roku 2011. Priniesla na slovenský
trh ako prvá absolútnu novinku – kytice z čerstvého ovocia a čokolády
. Vďaka tomu má pri príprave kytíc z ovocia najbohatšie skúseností a ponúka najlepší servis - výhodou je voľba doplnkov, možnosť napísať venovanie a vlastná kuriérska služba. Tá nielen profesionálne doručuje, ale vie zákazníkovi aj zodpovedať otázky, týkajúce sa produktu.

Našim cieľom je ponúkať prvotriedne a originálne sladké darčeky a občerstvenie. Preto budeme pravidelne prinášať na trh zaujímavé novinky, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu chýbajú. Ponuku sme už obohatili o prémiové bonboniéry z kúskov čerstvého ovocia v čokoláde a catering. Tieto jedinečné delikatesy nájdete len u nás. Neustále pridávame tiež rôzne doplnky, ktoré ideálne dotvárajú kytice a bonboniéry a sú veľmi obľúbené.

V súčasnosti pôsobíme Bratislave a okolí. Donáška Chutných
kytíc
 je možná len v tejto oblasti. Väčšie objednávky v hodnote od 120 eur Vám radi dovezieme aj do vybraných okresov v Nitrianskom a Trnavskom kraji. Od marca 2013 doručujeme bonboniéry na celé Slovensko. Zasielame ich v špeciálnom vratnom termoboxe, aby ich zákazník či obdarovaný dostal neporušené a čerstvé.


Chutné kytice
 sú vždy čerstvé a svieže

Kvalita ovocia je pre nás prvoradá. Odoberáme ho od najlepších dodávateľov v Bratislave a vo Viedni, ktorí majú v ponuke ovocie v prvotriednej kvalite v priebehu celého roka.

Vieme totiž, že vaše nároky sú vysoké. Keďže Chutné kytice darujete svojim najdrahším, alebo nimi chcete očariť a pohostiť vzácnu návštevu, musia obsahovať to najlepšie. Preto používame vždy len najčerstvejšie ovocie a kytice pripravujeme tesne pred doručovaním.

   

 

  

Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste

Aby ste mali Vašu Chutnú kyticu vždy čerstvú, pracujeme 7 dní v týždni od rána do večera. Na zákazníckej linke od 8. do 19. hodiny* radi pomôžeme s výberom tej pravej kytice a zodpovieme akékoľvek otázky, týkajúce sa ideálneho darčeku či pohostenia.

Termín doručenia si volíte sami a my urobíme všetko pre to, aby sme Vaše želanie splnili. Doručovateľ zavolá vopred, aby prevzatie v želanom termíne potvrdil. Pretože záleží nám nielen na kvalite a vzhľade výrobku, ale aj na jeho odovzdaní.

Či už preberáte svoju Chutnú kyticu sami, alebo ste ju poslali svojmu blízkemu, môžete si byť istí, že aj okamih doručenia bude príjemným okamihom. Naši doručovatelia sú vždy slušní a profesionálni.

Od marca 2013 nájdete Chutné kytice aj v kamennom obchode. Bonboniéru a často aj kyticu si tam môžete vybrať z aktuálnej ponuky bez predchádzajúcej objednávky.

* V nedeľu a sviatky je Zákaznícka linka v prevádzke od 8. do 15. hodiny.

 

 

Novinky a špeciálne
ponuky
na e-mail

Novinky a špeciálne ponuky

Vaša emailová adresa bude zaregistrovaná pre odber noviniek a špeciálnych ponúk. Ďakujeme.

©2012-2014, Frutia, s.r.o. Všetky práva vyhradené