Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

29,00 €

Všetko najlepšie

5

(Hodnotila 1 osoba)

Ananásové kvetinky rozkvitli uprostred pestrej zmesi ovocia. Mesiačiky z melónu kantalup a melóna Piel de Sapo priamo vyzývajú, aby ste po ne natiahli ruku a pochutili si. Ovocná radosť zďaleka nekončí. V kytici je aj tmavé hrozno, jahody a delikátne jahody v pravej belgickej čokoláde. Jednu z najobľúbenejších chutných kytíc darujte k sviatku. Gratulácia bude originálna a obdarovaný na ňu istotne nezabudne! 

Zloženie ovocia

  • Jahody
  • Ananás
  • Jahody v čokoláde
  • Melón Kantalup
  • Hrozno červené bez jadierok
  • Melón Piel de Sapo

Čokoláda a zdobenie

  • Belgická čokoláda

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Ovocie v kyticiach je umyté a pripravené, aby ste si ho vychutnali. Ovocná kytica je určená na okamžitú spotrebu. Ak kyticu uložíte v pôvodnom balení v chlade, spotrebujte ju do 24 hodín. Dekorácie na fotografiách nie sú súčasťou produktu. Nádoba sa môže líšiť. Produkt môže obsahovať alergény. So špajľami manipulujte opatrne. Podklad nie je určený na konzumáciu. Pri prevoze umiestnite kyticu do batožinového priestoru vozidla.

5

chutny darcek

Takuto chutnu ovocnu lahôdku sme priniesli sesternici na oslavu a mala velky uspech. Ved ake najlepsie osviezenie mozete priniest na letnu partny s detmi? Podobna ovocna chutovka (avsak ovela väcsia) zdobila aj nas svadobny stol. A jedna chutna ovocna potesila minuly rok v lete aj nasu tehotnu kamosku k meninam.
Mozeme len odporucit ;)
M.


Obľúbené doplnky k produktu

Slniečko

Slniečko z ananásu v čokoláde dekorované zlatými vločkami

5,00 €

Červená čiapočka

Červená čiapočka z jahody v bielej čokoláde

1,90 €

Mohlo by vás zaujímať