Zákaznícka linka

0903 898 555 02 4319 1668

od 29,00 €

Broskyňa a figa v čokoláde

0

(Nikto ešte nehodnotil)

Prinášame vám úžasnú kombináciu: čerstvé broskyne a figa v čokoláde. Elegantné hnedé papierové košíčky obsahujú kúsok ovocia a mnoho čokolády. Vďaka tomu sú ideálne pre všetkých, ktorí milujú čokoládu a chcú si ju vychutnať v novej podobe. Napríklad v nezameniteľnom spojení s čerstvým ovocím. Do našich ručne pripravovaných produktov nepridávame žiadne konzervačné látky, preto sú určené na rýchlu spotrebu. Zjesť ich okamžite však vôbec nie je problém!

Hmotnosť: približne 400 g, obsahuje 30-32 kúskov.

Celé Slovensko

TIP: Pridajte ešte čokoládu na jahody alebo skvelý čokoládový dip!

Informácie

Aj túto bonboniéru môžete poslať kamkoľvek na Slovensko!

Chutné kytice doručujú produkty chladené: profesionálnym vozidlom s chladením alebo v termoboxoch. Ak potrebujete, radi vám zapožičiame termoobal.

Ovocie v čokoláde je určené na okamžitú spotrebu. Pri skladovaní v chlade najlepšie spotrebujte najlepšie do 2 dní. Bonboniéra môže byť dodaná v rovnakom type darčekovej krabičky s odlišným vzorom a stuhou.

Pre tento produkt nie sú žiadne recenzie.


Obľúbené doplnky k produktu

Balónik: Thomas

Známy vláčik Thomas. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

1,90 €

Balónik: Mickey Mouse

Mickey Mouse. Fóliový balónik na paličke, nafúkaný vzduchom a zažehlený. Šírka 17 cm, výška 20 cm, hĺbka 10 cm, dĺžka paličky 22 cm.

2,50 €

Mohlo by vás zaujímať