0 ks / 0 EUR
neprihlásený

Predstavujeme Chutné kytice

Videli ste už kyticu z ovocia? Naše ovocné kytice sú krásne, originálne, zdravé a vždy čerstvé. Sú naaranžované z ovocia a predstavujú ideálny darček pri príležitosti narodenín, výročia či iného sviatku. Chutné kytice sú tiež perfektným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú očarujúce a zdravé občerstvenie na väčšie udalosti ako svadobnú hostinu, párty či firemné rokovanie. Môžete ich poslať aj do nemocnice ako zdravú alternatívu živých kvetov. Chutné kytice sa už stali naozajstný hit medzi darčekmi!

Ovocie, z ktorého sa Chutné kytice tvoria, je čerstvé a prvotriedne. Kytice z ovocia sa pripravujú vždy na základe objednávky a tesne pred doručovaním. Vyrábame ich pre Vás 7 dní v týždni, aby ste ich mohli dostať každý deň úplne svieže. Ak si objednáte ovocnú kyticu, môžete ju mať už o 3 hodiny.

Vyberte si svoju kyticu z ovocia a dotvorte ju podľa predstáv

V ponuke je momentálne niekoľko desiatok ovocných kytíc od decentných malých po bohaté veľké, už od 19 €. Niektoré z nich ponúkame vo viacerých veľkostiach a ponuku pravidelne obmieňame podľa sezóny. Najčastejšie používané ovocie sú jahody, ananás, sladké melóny kantalup, Piel de Sapo, Gália a hrozno. V niektorých kyticiach potešia farby a chute pomaranču, kiwi, jablka, banánu či hrušky. Pochutiť si môžete aj na čerstvých figách. Okrem ovocných kytíc ponúkame bonboniéry - obľúbené ovocie v čokoláde si môžete kúpiť samostatne v luxusnej darčekovej krabičke. V tejto kolekcii si tiež môžete vybrať z viacerých možností.

 

Sladkým prekvapením sú v kyticiach aj bonboniérach kúsky ovocia v pravej belgickej čokoláde Callebaut. Do čokolády sa ručne namáčajú jahody, kolieska banánu a jablkové mesiačiky, ale aj ananás a hruška. Kombinácia tohto čerstvého sladkého ovocia s ešte lahodnejšou čokoládou je výnimočná. Môžete si vybrať, či vaše ovocné kúsky namočíme v mliečnej, horkej alebo bielej čokoláde.

K našim ovocným kyticiam a bonboniéram môžete pridať zaujímavé doplnky. Ponúkame extra čokoládu na ďalšie jahody v kytici, čokoládový dip pre namáčanie kúskov ovocia v roztopenej čokoláde, čísla z ovocia v čokoláde k narodeninám či výročiam, malého plyšového medvedíka, a veľmi obľúbené sú predovšetkým balóniky pre rôzne príležitosti či najnovšie napísanie mena čokoládou na ovocie. Aj v doplnkoch nájdete sezónne špeciality.

 

Chutnú kyticu Vám v Bratislave a okolí radi doručíme. Je to ďalšia z doplnkových služieb. Aby ovocná kytica vydržala svieža a čerstvá čo najdlhšie, odporúčame nechať si ju doručiť. Na prepravu používame vlastné auto s chladiacim priestorom. Väčšie objednávky radi dovezieme aj širšieho okolia. Svojich hostí tak môžu prekvapiť a originálne pohostiť aj firmy či svadobné páry, ktoré organizujú podujatie ďalej od hlavného mesta.

Bonboniéry je možné poslať kdekoľvek na Slovensku.

 

Vždy je príležitosť byť originálny

Kytice z ovocia či bonboniéry sa hodia skutočne pri každej príležitosti. Nahradia tradičnú kyticu pri blahoželaniach k narodeninám, meninám, výročiam, sviatkom ako Deň matiek, Medzinárodný deň žien či Valentín. Ako darček je vhodná pri promócii, narodení dieťaťa, krste. Potešiť s ňou môžete svojich najbližších, rodinu, priateľov a známych, ale aj kolegov či obchodných partnerov.

Chutné kytice sú určené tiež pre firemné a spoločenské akcie: večierky, rokovania, tlačové konferencie, premiéry, krsty, plesy či stužkové slávnosti. Len si predstavte tú reakciu Vašich hostí, keď budú stoly dekorovať pestrofarebné kytice, na ktorých si môžu aj pochutiť.  


Novinky a špeciálne
ponuky
na e-mail

Novinky a špeciálne ponuky

Vaša emailová adresa bude zaregistrovaná pre odber noviniek a špeciálnych ponúk. Ďakujeme.

©2012-2014, Frutia, s.r.o. Všetky práva vyhradené