0 ks / 0 EUR
neprihlásený

Aké sú možnosti doručenia?

Pre doručenie v Bratislave a blízkom okolí môžete využiť našu vlastnú donáškovú službu Chutné kytice, ktorú prevádzkujeme 7 dní v týždni. V pracovné dni a v sobotu doručujeme v čase od 9:00 do 19:00, v nedeľu a vo sviatky od 9:00 do 15:00. Ak potrebujete doručiť objednávku mimo týchto hodín, napríklad cestujete mimo domov, je možné dohodnúť aj doručenie v čase mimo bežných hodín služby, informujte sa prosím na možnosti. Pre doručenie bonboniér v rámci celého Slovenska je možné od polovice marca 2013 využiť aj doručenie externou kuriérskou firmou so službou Kuriér - Slovensko. Samozrejmosťou je bezplatný osobný odber našich produktov na predajnom mieste Chutné kytice v Bratislave - Trnávke.

Aké sú výhody doručenia donáškovou službou Chutné kytice?

Donáškovou službou Chutné kytice zabezpečujeme doručovanie všetkých produktov (vrátane ovocných kytíc) 7 dní v týždni Bratislave a blízkom okolí. Výhodou je flexibilita (doručenie v Bratislave v závislosti od konkrétnej situácie zväčša už o 3 hodiny od objednávky - informácie o aktuálnom stave na zákazníckej linke), možnosť výberu časového intervalu pre doručenie a podľa možností aj doručenie na presný čas. Kuriéri donáškovej služby Chutné kytice vám poskytnú komplexné informácie o našich produktov a sú pravidelne školení, aby doručenie prebehlo na profesionálnej úrovni a bolo príjemným zážitkom pre zákazníka, alebo obdarovanú osobu. Doručovanie zabezpečujeme špeciálnym chladiarenským vozidlom respektíve v termoboxoch, aby sa naše produkty dostali k vám vždy čerstvé a príjemne osviežujúce.

Čo v prípade, ak mnou preferovaný čas nie je v ponuke?

Tento termín sa v takom prípade už naplnil a nové objednávky naň neprijímame. Pravidelne je najväčší záujem je o doručenie a vyzdvihnutie hneď dopoludnia, preto predovšetkým na tento termín odporúčame objednať v predstihu niekoľko dní. Môže sa takisto stať, že sa naplní vopred akýkoľvek iný interval, ktorý už potom nie je v ponuke. Vyberať si môžete z ostatných dostupných intervalov.

Aké sú podmienky doručenia donáškovou službou Chutné kytice?

Možnosť využiť donáškovú službu Chutné kytice je len pre Bratislavu a blízke okolie. Bratislava je rozdelená do dvoch zón. V druhej zóne sú mestské časti Čunovo, Devín, Devínska Nová Ves, Jarovce, Rusovce, Záhorská Bystrica, v prvej všetky ostatné. Do zóny 2 je možné doručenie objednávok v hodnote minimálne 40 €. Pre každú adresu je stanovený minimálny limit na objednávku aj poplatok za doručenie, najčastejšie lokality nájdete v bode 5. Obchodných podmienok.

Doručenie donáškou službou Chutné kytice je spoplatnené. V Bratislave zóne 1 stojí doručenie 3,30 €, Bratislave zóne 2 stojí 6 €, pri objednávkach v hodnote tovaru od 50 € je v rámci zóny 1 v Bratislave zadarmo. Doručenie v blízkom okolí (okres Senec, Pezinok, Malacky) stojí v závislosti od PSČ 6 € a viac, do okresov Dunajská Streda, Galanta, Trnava a ostatných od 18 €. Doručenie sa vždy vzťahuje len na jednu adresu. Prehľad lokalít a podmienok nájdete v bode 5 Obchodných podmienok, ak sa zaujímate o lokalitu, ktorá sa v nich nenachádza, kontaktujte nás prosím.

Aké sú podmienky doručenia službou Kuriér - Slovensko?

Službu Kuriér - Slovensko je možné si vybrať len na doručenie bonboniér z čerstvého ovocia v čokoláde, avšak v rámci celého Slovenska. Doručenie do všetkých obcí je možné len v pracovné dni od utorka do piatku, do vybraných miest aj v sobotu (Banská Bystrica, Bojnice, Bratislava, Humenné, Košice, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Prešov, Prievidza, Rimavská Sobota, Ružomberok, Trenčín, Trnava a Žilina). Cena za doručenie je 8 € pri doručení v pracovný deň a 12 € za doručenie v sobotu. Príplatok za platbu na dobierku je 1 €. Doručenie v rámci Slovenska externým kuriérom je možné objednať len na ďalší pracovný deň, alebo vo vybraných mestách aj v sobotu, pričom takáto objednávka musí byť zadaná najneskôr do 14:00, aby bola bonboniéra doručená na ďalší deň. Takisto storno takejto objednávky je možné najneskôr deň vopred do 14:00.

Ako prebieha doručenie bonboniér so službou Kuriér - Slovensko?

Ak objednávate pre seba, budete notifikovaný SMS správou od kuriérskej služby v deň doručenia, následne budete telefonicky kontaktovaný kuriérom za účelom potvrdenia Vašej dostupnosti na uvedenej adrese. Kuriér vám doručí bonboniéru v špeciálnom ochrannom boxe, ktorý je návratný. V prítomnosti kuriéra otvoríte tento obal a vyberiete z neho luxusnú bonboniéru. Ak chcete poslať bonboniéru ako darček, obdarovanú osobu môžeme navyše diskrétne kontaktovať v deň doručenia s cieľom ich notifikovať o plánovanom doručení zásielky v priebehu dňa, aby sme sa vyhli možným problémom s odmietnutím prevziať zásielku. Ako odosielateľ zásielky vystupuje naša spoločnosť Frutia, s.r.o.

V akých časoch doručujete?

Vlastnou kuriérskou službou Chutné kytice doručujeme každý deň aj v sobotu a nedeľu a sviatky od 9. hodiny. Cez pracovné dni a v sobotu doručujeme do 19:00, v nedeľu a vo sviatky do 15:00. Môžete si vybrať preferovaný čas doručenia, ktorý sa budeme snažiť dodržať, alebo sa informovať na možnosť doručenia mimo uvedených hodín. So službou Kuriér - Slovensko môžete doručiť bonboniéry od utorka do piatku a vo vybraných mestách aj v sobotu. Doručenie v pondelok nie je možné vzhľadom na to, že by zásielku bolo nutné podať už v piatok a tým by sme nemohli zabezpečiť požadovanú čerstvosť produktu. Presný čas doručenia žiaľ nie je možné pri službe Kuriér Slovensko si vybrať, doručenie v daný deň je však garantované za predpokladu dostupnosti adresáta na uvedenej adrese.

Je možné poslať ovocnú kyticu do iných miest na Slovensku?

Ovocné kytice nie je žiaľ možné doručovať v rámci Slovenska donáškovou službou Chutné kytice vzhľadom na prepravné vzdialenosti. Do vybraných veľkých miest vieme doručiť ovocnú kyticu v ten istý deň, ktorú je však nevyhnutné vyzdvihnúť u prepravcu. Tento spôsob doručenia je možné objednať len telefonicky, alebo e-mailom. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Je možné poslať spolu s bonboniérou po celom Slovensku aj doplnky?

Samozrejme, luxusnú bonboniéru z čerstvého ovocia v čokoláde môžete doplniť aj pekným balónikom, plyšovým medvedíkom, prípadne inými doplnkami. Čokoládovy dip ako doplnok k bonboniére nie je možný. V prípade objednávky dipu bude nahradený iným doplnkom, ktorý je možné pridať, v prípade dostupnosti objednávateľa budeme zámenu konzultovať.

Akým spôsobom je balená bonboniéra určená na doručenie v rámci Slovenska?

Bonboniéry sú balené v špeciálnom ochrannom obale, ktorý chráni bonboniéru pred poškodením, ako aj pomáha udržiavať teplotu počas prepravy. V kombinácii s chladiacimi gélovými vložkami je možné poslať bonboniéru aj počas horúcich letných mesiacov! V prípade sobotňajšieho doručenia sú bonboniéry balené v špeciálnych jednorázových termálnych obálkach s chladiacim gélovým vreckom. Pri našom spôsobe balenia garantujeme, že bonboniéra bude zachladená pri teplote do 8 stupňov počas 24 hodín aj pri vysokých vonkajších teplotách.

Je možný aj osobný odber?

Osobný odber je možný v obchode Chutné kytice na adrese Pri strelnici 1, Bratislava,v čase od 8:00 do 18:00 počas pracovných dní, od 8:00 do 16:00 počas soboty a od 8:00 do 14:00 počas nedele a sviatkov. Ak potrebujete, vašu objednávku si samozrejme môžete vyzdvihnúť aj v inom čase, po predchádzajúcom dohovore na inom presnom termíne.

Môžem kyticu poslať ako darček blízkej osobe?

Samozrejme, väčšina našich zákazníkov posiela naše produkty ako darčeky pre svojich blízkych k rôznym príležitostiam. Aby sme kyticu alebo bonboniéru vedeli doručiť ako darček inej osobe, nevyhnutné je poskytnúť mobilný kontakt na adresáta. Celé doručenie prebieha na profesionálnej a diskrétnej úrovni, aby sa zachoval príjemný moment prekvapenia. Adresátov diskrétne kontaktujeme v záujme úspešného doručenia zásielky vo zvolenom čase, pretože preferujeme odovzdanie do vlastných rúk. Opakované pokusy o doručenie sú spoplatnené.

Ako sa dozvie obdarovaná osoba, že kto kyticu alebo bonboniéru objednal?

Odporúčame priložiť ku kyticu alebo bonboniére venovanie, ktoré bezplatne vytlačíme na peknú ozdobenú kartu. Identitu objednávateľa zásadne neprezrádzame adresátovi v prípade, že nám nedal na to objednávateľ explicitný súhlas, ani sa údaj o nej nikde na zásielke neuvádza.

Novinky a špeciálne
ponuky
na e-mail

Novinky a špeciálne ponuky

Vaša emailová adresa bude zaregistrovaná pre odber noviniek a špeciálnych ponúk. Ďakujeme.

©2012-2014, Frutia, s.r.o. Všetky práva vyhradené